graphic-header
Občanský kalendář » «»

únor 2018

2018-1&clndr_act=2018-2-25
2018-3&clndr_act=2018-2-25
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9
10
sobota 10. února   »   1 událost
11
neděle 11. února   »   1 událost
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 4/2013  »

Foto k novince: Aspoň že občas sprchne

Vít Kouřil

Aspoň že občas sprchne

Co se za minulé dva měsíce událo ve společnosti domácí i globální?

Minule jsem tady psal, že nemilovaná Nečasova vláda vše přežije a její předčasný pád nenastane. A za pár dní nato položila kauza Nagygate vládu na lopatky. Inu, mýlit se je lidské, takže teď jsem si raději na hlasování o Rusnokově-Zemanově „vládě odborníků“ počkal. A co byste řekli? Neměl je tam! Buď jak buď, Miloš Zeman se po velkomožných přešlapech typu Putna dostal do ofenzívy a za štěkání pravicových (zčásti nově Babišových) médií neohroženě vede karavanu zemanovců do Sněmovny. Škoda, smyšlené hnutí Morální Reforma umělecké skupiny Ztohoven vypadalo loni daleko, daleko nadějněji… Dodejme, že před rokem jsme na tomto místě referovali o obvinění Vlasty Parkanové, že kvůli předraženému nákupu letadel CASA připravila stát o 660 milionů korun. Tento případ se před soud ještě nedostal, leč neztrácejme trpělivost a — jak loni radil dramaturg pořadu Nedej se! Václav Bezouška — nebuďme...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.