graphic-header
Občanský kalendář » «»

únor 2018

2018-1&clndr_act=2018-2-25
2018-3&clndr_act=2018-2-25
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9
10
sobota 10. února   »   1 událost
11
neděle 11. února   »   1 událost
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 5/2012  »

Foto k novince: Kde to žijeme?

Vít Kouřil

Kde to žijeme?

Národ volá chyťte zlodeja, no rád by bol na jeho mieste

Po Rathově aféře ovládla média i hospody aféra metanolová — ani 14 dnů prohibice však k vystřízlivění národa nevedlo a přísný abstinent T. G. Masaryk se zase nespokojeně poobrátil v hrobě. Kvůli obstrukcím několika zemí včetně USA, Ruska, Číny či Íránu dosud nebyla na půdě OSN schválena Smlouva o obchodu se zbraněmi (ATT), která by poprvé v historii zavazovala jednotlivé vlády ke kontrole mezinárodního obchodování se zbraněmi s ohledem na ochranu lidských práv. Na Václavském náměstí mezitím zahráli kytaristé z různých kapel Lennonovo Give Peace A Chance na podporu Mezinárodní kampaně za zákaz jaderných zbraní. Potlesk! Na prezidenta Václava Klause nebyl spáchán atentát, což je dobře, neb přese všechno není tyranem. Nečasovu vládu drželi pod krkem vnitrokoaliční rebelové, kteří nechtěli schválit zvýšení DPH, důchodovou reformu či církevní restituce; je tudíž docela možné, že premiér bude d...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.