graphic-header
Občanský kalendář » «»

březen 2018

2018-2&clndr_act=2018-3-18
2018-4&clndr_act=2018-3-18
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8
9
pátek 9. března   »   1 událost
10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
23
pátek 23. března   »   1 událost
24
sobota 24. března   »   1 událost
25
neděle 25. března   »   1 událost
26 27 28 29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 1/2018  »

Objektivní trable České televize
autor/ka: jstar 

Jan Miessler

Objektivní trable České televize

Vysílání veřejné služby by mělo být nestranné a objektivní. Jak to ale nestranně a objektivně změřit?

Ještě než nám zvolili Miloše Zemana podruhé prezidentem, dostalo se České televizi velkého zadostiučinění. Poslední debatu před druhým kolem volby totiž podle mnoha pozorovatelů nevyhrál ani Zeman, ani jeho protikandidát Jiří Drahoš, ale moderátorka Světlana Witowská; oba soupeři jí ostatně za profesionální výkon a nestrannost na závěr poděkovali. Překvapilo to zejména od verbálního likvidátora novinářů a notorického kritika ČT Miloše Zemana. Kvalita veřejnoprávní debaty vynikla hlavně ve srovnání s předchozím fiaskem na Primě, o Zemanových one man show na Nově a Barrandově nemluvě.

Křeček mezi mlýnskými kameny

Prezidentská debata na ČT tak dala zapomenout na drobnou předvolební patálii s analýzou objektivity, kterou na zadání Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zpracoval kolektiv pod vedením mého kolegy z Institutu komunikačních studií (IKSŽ) Fakulty sociálních věd Univerzity Kar...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?


  Související články:

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.