graphic-header
Občanský kalendář » «»

únor 2018

2018-1&clndr_act=2018-2-25
2018-3&clndr_act=2018-2-25
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9
10
sobota 10. února   »   1 událost
11
neděle 11. února   »   1 událost
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 5/2012  »

Foto k novince: Podlehnout vykalkulované dojemnosti křupajícího sněhu

Vít Kouřil

Podlehnout vykalkulované dojemnosti křupajícího sněhu

O čem a o kom se psalo v Sedmé generaci před 15 lety?

V hlavním tématu zářijového čísla se čtenáři a čtenářky Poslední generace seznámili s průběhem, příčinami a následky letních povodní ve střední Evropě, přičemž jako leitmotiv bychom mohli použít titulek jednoho z článků: Beton, nebo rozum. Následně Vojtěch Kotecký zkritizoval první ročník Fóra 2000 za jeho chaotičnost a spoléhání se na jednoduchá globální řešení, Jan Beránek již poněkolikáté připomněl, že Temelín se ani do dalšího „tutového“ termínu nedostaví a Dan Vondrouš si vychutnal ekologickou negramotnost myslivců, kteří do našich lužních lesů přivezli ze Středomoří daňky a teď se čílí, že jim kýžené trofeje vysávají nenasytní komáři. Dobrou zprávou může po patnácti letech být, že Pavlem Přibylem popisovaný dojednaný návrh Multilaterální dohody o investicích (MAI), která chtěla otevřít všechny sektory místní ekonomiky zahraničním společnostem, nakonec nevstoup...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.