graphic-header
Občanský kalendář » «»

únor 2018

2018-1&clndr_act=2018-2-25
2018-3&clndr_act=2018-2-25
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8 9
10
sobota 10. února   »   1 událost
11
neděle 11. února   »   1 událost
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 1/2015  »

Foto k novince: Sluší-li se býti realistou

Vít Kouřil

Sluší-li se býti realistou


„Mezinárodní situace se stává mnohem nepřehlednější a nebezpečnější než kdykoli po roce 1945. Tento proces nastartovala právě kampaň NATO na Balkáně, která ukázala, že se Američané necítí být vázáni mezinárodním právem. (…) Zde máme jeden z důvodů, proč bývalý ruský prezident, liknavý zastánce prozápadní politiky, abdikoval ve prospěch premiéra (Putina — pozn. red.), kterého mu vnutil vojensko-průmyslový komplex. Start dalšího kola zbrojení jistě není příznivou zprávou pro ochránce lidských práv či ekology. Priority mezinárodní politiky budou velmi odlišné od těch, které bychom chtěli,“ předvídal zkraje roku 2000 Karel Dolejší (dnes redaktor Britských listů) v textu Orwell a ideologové.

„Kde tedy hledat povzbuzení, ne-li u zdatných kazatelů a megaproroků?“ ptal se na úvod stejného čísla Sedmé generace její nový šéfredaktor David Vaněk a pokračoval: „V jedné z prvních knih, do ...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.