graphic-header
Občanský kalendář » «»

březen 2018

2018-2&clndr_act=2018-3-24
2018-4&clndr_act=2018-3-24
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4
5 6 7 8
9
pátek 9. března   »   1 událost
10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22
23
pátek 23. března   »   1 událost
24
sobota 24. března (dnes)   »   1 událost
25
neděle 25. března   »   1 událost
26 27 28 29 30 31
Zůstaňte se 7.G v kontaktu »
Sítnice »

25 let Sedmé generace

Videoanketa k narozeninám 7.G.

Anketa »

Jak zatím hodnotíte rok 2017

můj životní rok

v podstatě dobrý

střídavě oblačno

špaténka, ale byly horší

stál za starou belu

Ke stažení »

Chcete mít 7.G ve svém počítači napořád? Stačí si stáhnout naše tapety, bannery či ikonky.

7.G twitter »

Sedmá generace 3/2012  »

Foto k novince: Všenáprava světa pomocí větší pilnosti jednotlivců

Vít Kouřil

Všenáprava světa pomocí větší pilnosti jednotlivců

Českou společností už zase obcházela blbá nálada.

Českou společností už zase obcházela blbá nálada — ani k tomu nepotřebovala jejího někdejšího věrozvěsta Václava Havla. Projevovala se například tím, že na netu rašil jeden protestsong za druhým: Jsme v prdeli Davida Kollera a Barbory Polákové, Píseň Davidova Xindla X nebo Iniciativní Tomáše Kluse. Což o to, je dobře, že angažované songy zažívají rehabilitaci, ale ani jeden nesahá V+W, S+Š nebo Karlu Krylovi po kotníky. Média mezitím žila taškařicemi Věcí veřejných, autonehodou Romana Janouška, údajného přepadení břeclavského chlapce Romy, nepotresta(tel)nou korupcí nebo zatčením Davida Ratha a postupně zapomínala na důvody, proč by měla padnout Nečasova vláda. „Společnost jeposthegemonická. Jejím nejdůležitějším příznakem je neúčinnost protestů, které se nestávají masovým hnutím, i když je vede 99 % ,obyčejných lidí‘ proti 1 % privilegovaných. Důvod, proč jsou protesty neúčinné, je na...

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit zde a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i ke stovkám dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Máte-li zájem pouze o e-verze Sedmé generace (bez předplacení tištěné 7.G), je tu pro vás e-předplatné, jehož cena se pohybuje již od 200 Kč na rok.

P.S. Jednotlivá čísla jsou dostupná v tištěné podobě na našich prodejních místech a od roku 2012 i v elektronické verzi na portálech rajknih.cz, publero.com a floowie.com.

Login pro stávající předplatitele:

Ztráta hesla Registrace

  Líbí se vám tento článek?
 
  Chcete autora finančně odměnit?
Jak mikroplatby Flattr fungují?

Okomentujte článek na facebooku...

...anebo svůj komentář přidejte zde:


Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.