Hlavně žádné revoluce!

17. října 2013 /
foto: www.lenkamira.webgarden.cz

Stravuje-li se vaše dítě vegetariánsky či nějak alternativně, ve většině školních jídelen má po čas školního oběda většinou alternativu jen jedinou: být hlady. Proč? 

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Hlavně žádné revoluce!

  1. Pipin Krátký, Podkopná Lhota napsal:

    Šimůnková přehání.Školní stravování je v ČR na dobré úrovni a Šimůnková by se velmi divila,kdyby své dítě posílala do školy třeba v Nizozemí.Tam by svému školákovi dávala do aktovky krabičku.A ty kecy o universální hnědé omáčce opisují pražské žurnalistky podle celebrit jedna od druhé.Primitivní a aktivistický článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo nejprve rozhodnout o schválení tohoto komentáře a jeho následném zveřejnění. Více v "Pravidlech pro komentáře" níže. Děkujeme za pochopení.

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2020 vyjde v 2. polovině února.