Magická stezka kanadským pralesem

12. prosince 2017 /
foto: Ostrov Vancouver, foto: Lenka Filipová (vše)

Víte, co bylo náročnější než se brodit bahnem až po kolena, krást vlastní batoh slimákům o velikosti menšího banánu nebo si prozpívat cestu kolem medvěda baribala? Vydržet to dlouhé těšení, než se splní mé velké přání: zmizet na pár dní jen s batohem v majestátní divočině nádherného, stovky let starého lesa plného gigantických stromů a divokého pobřeží Pacifiku, vnímat její řád i nespoutanou tvořivost, nechat se okouzlit i poučit. Po několika týdnech ponocování u přírodovědeckých publikací, cestovatelských blogů, průvodců a map jsem konečně mohla sbalit batoh a vyrazit do Britské Kolumbie.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2020 vyjde v 2. polovině dubna.