Moje malé eko-vítězství

10. září 2019 /

Časopis Sedmá generace vyhlašuje tvůrčí soutěž na téma

Moje malé eko-vítězství

Překonali jste nějaký neekologický zlozvyk? Přišli jste na eko-vychytávku? Přiměli jste někoho v rodině či ve svém okolí, aby snížil vlastní ekostopu? Pokud ano, podělte se s námi a inspirujte (se).

Způsobu ani rozsahu zpracování se meze nekladou, může jít o text, fotku, video, obraz či komiks. Nejlepší příspěvky redakce Sedmé generace zveřejní a odmění. Vyhrát můžete poukaz na konopné tenisky, tričko či jiné konopné vychytávky firmy Bohempia a roční předplatné Sedmé generace k tomu.

1. cena– slevový kód Bohempia ve výši 2000,- + roční předplatné 7.G
2. cena– slevový kód Bohempia ve výši 1000,- + roční předplatné 7.G
3. cena– slevový kód Bohempia ve výši 500,- + roční předplatné 7.G

Příspěvky zasílejte do 20. listopadu 2019 na adresu sgenerace@hnutiduha.cz, e-mail prosím nazvěte „Moje malé eko-vítězství“.

Jeden komentář: “Moje malé eko-vítězství”

  1. Ivana Tothová napsal:

    Dobrý den. Chytám vodu v domácnosti a chodím zalévat strom před domem. Překvapilo mě, kolik vody by zbytečně odteklo do kanálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo nejprve rozhodnout o schválení tohoto komentáře a jeho následném zveřejnění. Více v "Pravidlech pro komentáře" níže. Děkujeme za pochopení.

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2019 vyjde v 2. polovině prosince.