Není dobré, aby tomu každý rozuměl

23. února 2019 /
foto: flickr.com
Bioastrologická předpověď na první dva měsíce roku 2019 je značně mlhavá. Hlavním aktérem je Jupiter, ale Uran otáčí již v první dekádě roku kormidlo jiným směrem. A na vesmírných orbitech pluje kosmická loď, aby k nám přivezla poselství roku 2019. Abych si vyjasnil rozmlženou budoucnost, požádal jsem o rozhovor kontaktérku ze sdružení Nesmírnílidé.cz, podpraporčici Esmeraldu Blažkovou-Starou.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2020 vyjde v 2. polovině června.