Nová éra industrializace Arktidy se blíží

11. dubna 2012 /
foto: J-K

Izolace bílé divočiny se chýlí ke konci. Vědci a aktivisté sice nabádají k obezřetnosti, avšak Putinovo Rusko stojí v čele spěšné honby za využitím arktických zásob ropy a plynu.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Nová éra industrializace Arktidy se blíží

  1. Don Papilio, Praha napsal:

    Souhlasíte s názorem,že prapodstata okopávání kotníků Putinovi souvisí s jeho ochranou nerostných zdrojů Ruska před globálními žraloky?Není náhodou V.Klaus,třebaže guru všech lupičů,docela prozíravý v neutrální politice k Rusku?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2020 vyjde v 2. polovině dubna.