Provokující rádio

25. srpna 2005 /

Jan Souček se médiím věnuje už od druhého ročníku Přírodovědecké fakulty MU. Pracoval pro televizi NOVA, rádio Krokodýl, rádio Alfa i Českou televizi. Působil jako šéf zpravodajství a publicistiky v Českém rozhlase Brno. Od počátku letošního února je programovým šéfem nového brněnského Rádia Student 107 FM. S tímto rádiem jsou spojena i významná jména české hudební scény, například Pavel Fajt (alternativní speciál Pokus Omyl), Vilém Spilka (Jazz Fuzz) nebo Dup a Opia z kapely Naše věc (hiphopový speciál Big Up).

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo nejprve rozhodnout o schválení tohoto komentáře a jeho následném zveřejnění. Více v "Pravidlech pro komentáře" níže. Děkujeme za pochopení.

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2020 vyjde v 2. polovině února.