Půda jako živá bytost

16. srpna 2015 /
foto: Martin Pavelka

Organizácia spojených národov vyhlásila rok 2015 za Medzinárodný rok pôd. Aj z toho dôvodu sa 23. mája konala v Kutnej Hore tak trochu netradičná konferencia o pôde. Netradičná z toho dôvodu, že medzi prednášajúcimi by ste márne hľadali pedológov či iných striktne prírodovedne orientovaných odborníkov na pôdu. O to viac ste tu však mohli stretnúť ľudí, ktorí sa pôdou zaoberajú na fyzickej a(lebo) intelektuálno-spirituálnej úrovni. Ich postrehy a skúsenosti boli veľmi inšpiratívne.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2020 vyjde v 2. polovině února.