Vize a iluze doby bezplatné

24. dubna 2018 /
foto: Royston Rascal
Nápad poskytnout občanům městskou hromadnou dopravu zadarmo se poprvé v praxi ujal před dvěma desetiletími. Od té doby se bezplatná MHD rozšířila do více než sto třiceti měst po celém světě, některá z nich ale od této praxe opět upustila. Čeká tedy (pří)měšťany bezplatná budoucnost?

Celý text je přístupný pouze předplatitelům. Nepatříte-li mezi jednoho z nich, můžete to napravit a získat tak přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 200 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Vize a iluze doby bezplatné

  1. Petra Lonka napsal:

    Seznam měst je chybný, v Oslo není doprava zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.