Hledání společné klimatické vize

17. prosince 2019 /
foto: Jan Hromádko. MFDF Jihlava.
Co a jak dělat, abychom donutili mocenské elity řešit klimatickou krizi? Tato odvážná a složitá otázka byla tématem jednoho dne letošního Inspiračního fóra — šestidenní akce doprovázející jihlavský festival dokumentárních filmů, nabité diskusemi různých formátů s desítkami zajímavých hostek a hostů. Diskutujícím ve čtyřech panelových debatách se podařilo promýšlet tuto otázku skutečně důsledně. Vize klimatické krize jako příležitosti společně vytvořit nový, lepší svět, která z diskusí povstávala, měla sílu znovuoživit naději a motivaci v člověku trpícím environmentálním žalem.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2020 vyjde v 2. polovině dubna.